Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Beyaz İK hakkında

Beyaz İK nedir?

Beyaz İK, 2017 yılında hayata geçirilmiş, Türkiye’nin SaaS modeli üzerinden hizmet veren önde gelen insan kaynakları platformlarından biridir.

Günümüzde, 1.500’den fazla şirket ve 3.000’den fazla İK yöneticisi tarafından tercih edilen Beyaz İK, 150 binden fazla çalışanın insan kaynakları ihtiyaçlarını dijital ortamda karşılamaktadır. Beyaz İK, şirketlerin kariyer sayfalarını kolayca oluşturabilmesine olanak tanırken, işe alımdan başlayarak insan kaynakları süreçlerinin tamamını dijital bir platform üzerinden yönetme imkanı sunar.

Beyaz İK’nın sunduğu hizmetler, çalışanların kişisel bilgilerinin saklanması, izinlerin, maaşların, primlerin, avans ve masrafların takip edilmesi, performans değerlendirme, eğitim yönetimi, takvim, vardiya düzenlemeleri ve demirbaş yönetimi gibi temel insan kaynakları işlemlerini kapsar.

Tanıtım Videomuz
01
Çok Yönlü

Kullanıcı dostu arayüzü ve geniş hizmet yelpazesi

02
Teknoloji Odaklı

Sürekli güncellenen yazılımı ve yenilikçi özellikler

03
Global Uyumluluk

Şirketlerin değişen ihtiyaçlarına uyum sağlar

TERCİH SEBEBİ

Farklı ölçek ve sektörden 1.000+ şirketin tercihi

Beyaz İK, farklı ölçek ve sektörlerden gelen 2.000’den fazla şirketin tercih sebebi olmanın altında yatan en önemli faktörlerden biri, sunduğu geniş kapsamlı çözümlerdir. Her şirketin ihtiyacına uygun, esnek ve özelleştirilebilir insan kaynakları yönetim araçlarıyla, işe alımdan emekliliğe kadar olan süreçlerde şirketlere destek olur. Bu çözümler, şirketlerin insan kaynakları yönetimini daha etkin ve verimli bir şekilde yürütmelerini sağlar.

AKTİF ŞİRKET
+
ÇALIŞAN
+
UYGULAMA
+
DİL
+